PDZ3.3B-QZ jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 8 211
Arkusz danych
Diody - Zenera 3.3 V 400 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PESD15VL1BA,115
PDZ3.3B-QZ
Numer produktu DigiKey
1727-PDZ3.3B-QZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PDZ3.3B-QZ
Opis
DIODE ZENER 3.3V 400MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 100 mA
Seria
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Nieaktualne
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±2%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
400 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Impedancja (max.) (Zzt)
95 Ohms