NEX40400DDAZ
Numer produktu DigiKey
1727-NEX40400DDAZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-NEX40400DDAZCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-NEX40400DDAZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NEX40400DDAZ
Opis
4.5V TO 40V, 600MA, SYNCHRONOUS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 0,8V 1 Wyjście 600mA SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
40V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wyjściowe (maks.)
40V
Status części
Aktywny
Prąd - wyjściowy
Funkcja
Obniżający
Częstotliwość - przełączania
1,05MHz
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Prostownik synchroniczny
Tak
Topologia
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V