LSF0108PW-Q100J
Numer produktu DigiKey
1727-LSF0108PW-Q100JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-LSF0108PW-Q100JCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-LSF0108PW-Q100JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSF0108PW-Q100J
Opis
IC XLTR VL BIDIR 20-TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Poziom napięcia Translatory Dwukierunkowe 1 obwody 8 kanał 100MHz 20-TSSOP
Kategoria
Typ wyjścia
Otwarty dren, przeciwsobny
Producent
Nexperia USA Inc.
Prędkość danych
100MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ translatora
Poziom napięcia
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ kanału
Dwukierunkowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba obwodów
1
Obudowa / skrzynia
20-TSSOP (szerokość 0,173", 4.40mm)
Kanały na obwód
8
Obudowa dostawcy urządzenia
20-TSSOP
Napięcie - VCCA
0.95 V ~ 4.5 V
Bazowy numer produktu
Napięcie - VCCB
1.8 V ~ 5.5 V