LSF0102DC-Q100H
Numer produktu DigiKey
1727-LSF0102DC-Q100HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-LSF0102DC-Q100HCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-LSF0102DC-Q100HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSF0102DC-Q100H
Opis
IC XLTR VL BIDIR 8-VSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Poziom napięcia Translatory Dwukierunkowe 1 obwody 2 kanał 100MHz 8-VSSOP
Kategoria
Typ wyjścia
Otwarty dren, przeciwsobny
Producent
Nexperia USA Inc.
Prędkość danych
100MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ translatora
Poziom napięcia
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ kanału
Dwukierunkowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba obwodów
1
Obudowa / skrzynia
8-VFSOP (szerokość 0,091", 2,30mm)
Kanały na obwód
2
Obudowa dostawcy urządzenia
8-VSSOP
Napięcie - VCCA
0 V ~ 5 V
Bazowy numer produktu
Napięcie - VCCB
0 V ~ 5 V