HPZR-C50X
Numer produktu DigiKey
1727-HPZR-C50XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-HPZR-C50XCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-HPZR-C50XDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HPZR-C50X
Opis
DIODE ZENER 50V 962MW SOD123W
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 50 V 962 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123W
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
59.36 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 43 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 100 mA
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Tolerancja
±5%
Moc - maks.
962 mW