HPZR-C14X | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | HPZR-C14X |
Opis | DIODE ZENER 14V 962MW SOD123W |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody - Zenera 14 V 962 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123W |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Impedancja (max.) (Zzt) 24.38 Ohms |
Prod. | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 2.5 µA @ 12 V |
Seria | Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 1 V @ 100 mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza 150°C (TJ) |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz) | Obudowa / skrzynia |
Tolerancja ±5% | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-123W |
Moc - maks. 962 mW |