HPZR-C10X
Numer produktu DigiKey
1727-HPZR-C10XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-HPZR-C10XCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-HPZR-C10XDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HPZR-C10X
Opis
DIODE ZENER 10V 962MW SOD123W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 10 V 962 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-123W
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
18.02 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 8.5 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 100 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123W
Moc - maks.
962 mW