BZX8450-B18R nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Diody - Zenera 18 V 250 mW ±2% Montaż powierzchniowy TO-236AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX8450-B18R
Numer produktu DigiKey
1727-BZX8450-B18RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX8450-B18R
Opis
DIODE ZENER 18V 250MW TO236AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
45 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 13.6 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-236AB
Moc - maks.
250 mW