BZX79-C11,113
Numer produktu DigiKey
1727-BZX79-C11,113TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-BZX79-C11,113CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
BZX79-C11,113
Opis
DIODE ZENER 11V 400MW ALF2
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 11 V 400 mW ±5% Otwór przelotowy ALF2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZX79-C11,113 Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 8 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-65°C - 200°C
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
ALF2
Moc - maks.
400 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
20 Ohms