BZX79-B16,113
Numer produktu DigiKey
1727-2651-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-2651-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
BZX79-B16,113
Opis
DIODE ZENER 16V 400MW ALF2
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 16 V 400 mW ±2% Otwór przelotowy ALF2
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 11.2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-65°C - 200°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
ALF2
Moc - maks.
400 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms