BZX384-B56F
Numer produktu DigiKey
1727-BZX384-B56FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-BZX384-B56FCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-BZX384-B56FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384-B56F
Opis
DIODE ZENER 56V 300MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 56 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
200 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 39.2 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 100 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Tolerancja
±2%
Moc - maks.
300 mW