74LVC2G66DP-Q100H
Numer produktu DigiKey
1727-74LVC2G66DP-Q100HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-74LVC2G66DP-Q100HCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-74LVC2G66DP-Q100HDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
74LVC2G66DP-Q100H
Opis
IC SWITCH SPST-NOX2 10OHM 8TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przełącznik obwodu układu scalonego (IC) 1:1 10Ohm 8-TSSOP
Kategoria
Wstrzykiwanie ładunku
7,5pC
Producent
Nexperia USA Inc.
Pojemność kanału (CS(wył.), CD(wył.))
5pF
Seria
Prąd - upływowy (IS(wył.) (maks.)
5µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Przesłuch
-56dB przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Obwód przełącznika
SPST - NO
Klasa
Motoryzacja
Obwód multipleksera/demultipleksera
1:1
Kwalifikacja
AEC-Q100
Liczba obwodów
2
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja w stanie włączonym (maks.)
10Ohm
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Napięcie - zasilania , pojedyncze (V+)
1,65V - 5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-TSSOP
Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.)
3,9ns, 5ns
Bazowy numer produktu
Szerokość pasma -3dB
500MHz