74LVC2G32DC-Q100H nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 8 610
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Texas Instruments
W magazynie: 950
Texas Instruments
Bramka OR IC 2 Kanał 8-VSSOP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
74LVC2G32DC-Q100H
Numer produktu DigiKey
1727-2073-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-2073-1-ND - Taśma cięta (CT)
1727-2073-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
74LVC2G32DC-Q100H
Opis
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bramka OR IC 2 Kanał 8-VSSOP
Kategoria
Poziom logiczny - niski
0,7V - 0,8V
Prod.
Poziom logiczny - wysoki
1,7V - 2V
Seria
Maks. opóźnienie propagacji przy V, maks. CL
3,2ns przy 5V, 50pF
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ logiki
Kwalifikacja
AEC-Q100
Obudowa dostawcy urządzenia
8-VSSOP
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V
Obudowa / skrzynia
8-VFSOP (szerokość 0,091", 2,30mm)
Prąd - spoczynkowy (maks.)
4 µA
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA