74LVC1G32GS,132
Numer produktu DigiKey
1727-74LVC1G32GS,132TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-74LVC1G32GS,132CT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-74LVC1G32GS,132DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
74LVC1G32GS,132
Opis
IC GATE OR 1CH 2-INP 6XSON
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bramka OR IC 1 Kanał 6-XSON, SOT1202 (1x1)
Kategoria
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Prod.
Poziom logiczny - niski
0,7V - 0,8V
Seria
Poziom logiczny - wysoki
1,7V - 2V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Maks. opóźnienie propagacji przy V, maks. CL
4ns przy 5V, 50pF
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ logiki
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba obwodów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
6-XSON, SOT1202 (1x1)
Liczba wejść
2
Obudowa / skrzynia
6-XFDFN
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V