NHD-4.3-HDMI-HR-RSXP
Numer produktu DigiKey
757-NHD-4.3-HDMI-HR-RSXP-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-4.3-HDMI-HR-RSXP
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT - 4.3"
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) HDMI 4,3" (109,22mm) 800 x 480
Piksele punktowe
800 x 480
Opakowanie
Taca
Interfejs
HDMI
Typ kontrolera
TFP401A
Typ wyświetlacza
TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching)
Bazowy numer produktu
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)