NHD-4.3-480272MB-ASXV-CTP
Numer produktu DigiKey
NHD-4.3-480272MB-ASXV-CTP-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-4.3-480272MB-ASXV-CTP
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy Równoległe, 24-bitowe (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)
Obszar widzenia
95,04mm x 53,86mm (szer. x wys.)