NHD-4.3-480272MB-ASXN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Newhaven Display Intl
W magazynie: 0
Arkusz danych
Wyświetlacze - LCD, graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy Równoległe, 24-bitowe (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
Mounting Bracket Advantages for TFT Displays
NHD-4.3-480272MB-ASXN
Numer produktu DigiKey
NHD-4.3-480272MB-ASXN-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-4.3-480272MB-ASXN
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Obszar widzenia
95,04mm x 53,86mm (szer. x wys.)
Status części
Aktywny
Interfejs
Równoległe, 24-bitowe (RGB)
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Typ kontrolera
HX8257-A
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)