NHD-4.3-480272FT-CSXV-CTP jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Newhaven Display Intl
W magazynie: 135
Arkusz danych
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD, graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EVE2 TFT Modules
Newhaven EVE2 TFT Modules | Digi-Key Daily
NHD-4.3-480272FT-CSXV-CTP
Numer produktu DigiKey
NHD-4.3-480272FT-CSXV-CTP-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-4.3-480272FT-CSXV-CTP
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-4.3-480272FT-CSXV-CTP Modele
Kategoria
Obszar widzenia
95,44mm x 54,20mm (szer. x wys.)
Status części
Nieaktualne
Interfejs
SPI
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Typ kontrolera
FT813
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Bazowy numer produktu
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)