NHD-4.3-480272FT-CSXN-T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Newhaven Display Intl
W magazynie: 970
Arkusz danych
Rezystywne Wyświetlacze - LCD, graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EVE2 TFT Modules
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
NHD-4.3-480272FT-CSXN-T
Numer produktu DigiKey
NHD-4.3-480272FT-CSXN-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-4.3-480272FT-CSXN-T
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-4.3-480272FT-CSXN-T Modele
Kategoria
Obszar widzenia
98,70mm x 57,50mm (szer. x wys.)
Opakowanie
Zbiorcze
Piksele punktowe
480 x 272
Status części
Nieaktualne
Interfejs
SPI
Typ kontrolera
FT812
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Ekran dotykowy
Rezystywne
Bazowy numer produktu
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)