NHD-3.5-320240FT-CTXL-CTP
Numer produktu DigiKey
NHD-3.5-320240FT-CTXL-CTP-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-3.5-320240FT-CTXL-CTP
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-3.5-320240FT-CTXL-CTP Modele
Kategoria
Obszar widzenia
70,68mm x 53,16mm (szer. x wys.)
Producent
Newhaven Display Intl
Podświetlenie
LED, białe
Opakowanie
Zbiorcze
Piksele punktowe
320 x 240
Status części
Nieaktualne
Interfejs
SPI
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Typ kontrolera
FT813
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Bazowy numer produktu
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)