NHD-2.7-12864WDY3-CTP
Numer produktu DigiKey
757-NHD-2.7-12864WDY3-CTP-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-2.7-12864WDY3-CTP
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED YELLOW 2.7"
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Żółte OLED - pasywna matryca 8-bitowe, równoległe, I2C, SPI 2,7" (68,58mm) 128 x 64
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-2.7-12864WDY3-CTP Modele
Kategoria
Obszar widzenia
63,31mm x 32,59mm (szer. x wys.)
Producent
Newhaven Display Intl
Podświetlenie
Bez podświetlenia
Opakowanie
Skrzynka
Interfejs
8-bitowe, równoległe, I2C, SPI
SSD1322
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Kolor grafiki
Żółte
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,7" (68,58mm)