NHD-2.7-12864WDW3M-CTP
Numer produktu DigiKey
757-NHD-2.7-12864WDW3M-CTP-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-2.7-12864WDW3M-CTP
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 2.7"
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Białe OLED - pasywna matryca 8-bitowe, równoległe, I2C, SPI 2,7" (68,58mm) 128 x 64
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-2.7-12864WDW3M-CTP Modele
Kategoria
Obszar widzenia
63,31mm x 32,59mm (szer. x wys.)
Producent
Newhaven Display Intl
Podświetlenie
Bez podświetlenia
Opakowanie
Skrzynka
Piksele punktowe
128 x 64
Status części
Aktywny
Interfejs
8-bitowe, równoległe, I2C, SPI
Typ wyświetlacza
OLED - pasywna matryca
Typ kontrolera
SSD1322
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Kolor grafiki
Białe
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,7" (68,58mm)