NHD-2.4-240320CF-CSXN#-FT
Numer produktu DigiKey
NHD-2.4-240320CF-CSXN#-FT-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-2.4-240320CF-CSXN#-FT
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy Równoległe, 8-bitowe/16-bitowe (RGB) 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Kategoria
Obszar widzenia
38,32mm x 50,26mm (szer. x wys.)
Producent
Newhaven Display Intl
Podświetlenie
LED, białe
Opakowanie
Zbiorcze
Piksele punktowe
240 x 320
Status części
Aktywny
Interfejs
Równoległe, 8-bitowe/16-bitowe (RGB)
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Typ kontrolera
ST7789Vi
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Ekran dotykowy
Rezystywne
Raster punktowy
0,15mm x 0,15mm (szer. x wys.)
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,4" (60,96mm)