NHD-2.4-240320AF-CSXP-T
Numer produktu DigiKey
757-NHD-2.4-240320AF-CSXP-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-2.4-240320AF-CSXP-T
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.4"
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czarne TFT - kolorowy 2,4" (60,96mm) 320 x 240
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-2.4-240320AF-CSXP-T Modele
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,4" (60,96mm)
Producent
Newhaven Display Intl
Obszar widzenia
50,26mm x 38,32mm (szer. x wys.)