NHD-10.1-HDMI-A-RSXP-CTU
Numer produktu DigiKey
757-NHD-10.1-HDMI-A-RSXP-CTU-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-10.1-HDMI-A-RSXP-CTU
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT - 10.1"
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny TFT - kolorowy HDMI, I2C 10,1" (256,54mm) 1024 x 600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-10.1-HDMI-A-RSXP-CTU Modele
Kategoria
Obszar widzenia
235,00mm x 143,00mm (szer. x wys.)
Producent
Newhaven Display Intl
Podświetlenie
LED
Opakowanie
Skrzynka
Piksele punktowe
1024 x 600
Status części
Aktywny
Interfejs
HDMI, I2C
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Typ kontrolera
ADV7611
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor tła
Czarne
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Bazowy numer produktu
Rozmiar ekranu po przekątnej
10,1" (256,54mm)