NHD-10.1-1024600MB-LSXV jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Focus LCDs
W magazynie: 2
Arkusz danych
Wyświetlacze - LCD, graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy LVDS 10,1" (256,54mm) 1024 x 600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
Mounting Bracket Advantages for TFT Displays
NHD-10.1-1024600MB-LSXV
Numer produktu DigiKey
NHD-10.1-1024600MB-LSXV-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-10.1-1024600MB-LSXV
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Obszar widzenia
222,72mm x 125,28mm (szer. x wys.)
Producent
Newhaven Display Intl
Podświetlenie
LED, białe
Opakowanie
Zbiorcze
Piksele punktowe
1024 x 600
Status części
Nieaktualne
Interfejs
LVDS
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Typ kontrolera
HX8282-A
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Rozmiar ekranu po przekątnej
10,1" (256,54mm)