NHD-1.8-160128B
Numer produktu DigiKey
757-NHD-1.8-160128B-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-1.8-160128B
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED - 1.8"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne OLED 1,8" (44,96mm) 160 x 128
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NHD-1.8-160128B Modele
Kategoria
Piksele punktowe
160 x 128
Interfejs
8-Bit, Parallel, SPI
Opakowanie
Skrzynka
Typ kontrolera
SSD1353
Status części
Aktywny
Rozmiar punktu
0,05mm x 0,20mm (szer. x wys.)
Typ wyświetlacza
OLED
Raster punktowy
0,07mm x 0,20mm (szer. x wys.)
Rozmiar ekranu po przekątnej
1,8" (44,96mm)
Bazowy numer produktu
Obszar widzenia
37,01mm x 30,01mm (szer. x wys.)