NHD-0216HZ-FSW-FBW-33V3C
Numer produktu DigiKey
NHD-0216HZ-FSW-FBW-33V3C-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-0216HZ-FSW-FBW-33V3C
Opis
LCD MOD 32DIG 16X2 TRANSFLCT WHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł wyświetlacza tekstowego Odblaskowo-przezroczyste 5 x 8 punktów FSTN - super skręcony nematyczny izolowany LED, białe Równoległe 65,50mm x 36,70mm x 15,00mm
Kategoria
Obszar widzenia
54,00mm x 14,40mm (dł. x szer.)
Producent
Newhaven Display Intl
Podświetlenie
LED, białe
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - zasilania
3,3V
Status części
Aktywny
Rozmiar punktu
0,47mm x 0,58mm (szer. x wys.)
Liczba znaków
32.0
Interfejs
Równoległe
Format wyświetlacza
16 x 2
Typ kontrolera
Format znaku
5 x 8 punktów
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ wyświetlacza
FSTN - super skręcony nematyczny izolowany
Kolor tekstu
Czarne
Tryb wyświetlania
Odblaskowo-przezroczyste
Kolor tła
Białe
Rozmiar znaku
4,99mm x 2,55mm (wys. x szer.)
Bazowy numer produktu
Obrys (dł. x szer. x wys.)
65,50mm x 36,70mm x 15,00mm