NHD-0108FZ-RN-YBW
Numer produktu DigiKey
NHD-0108FZ-RN-YBW-ND
Producent
Numer produktu producenta
NHD-0108FZ-RN-YBW
Opis
LCD MOD 8 DIG 8 X 1 REFLECTIVE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł wyświetlacza tekstowego Refleksyjne 5 x 8 punktów STN - Super-Twisted Nematic Bez podświetlenia Równoległe 84,00mm x 44,00mm x 9,00mm
Kategoria
Obszar widzenia
64,50mm x 16,40mm (dł. x szer.)
Producent
Newhaven Display Intl
Podświetlenie
Bez podświetlenia
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - zasilania
5V
Status części
Aktywny
Rozmiar punktu
1,30mm x 1,30mm (szer. x wys.)
Liczba znaków
8.0
Interfejs
Równoległe
Format wyświetlacza
8 x 1
Typ kontrolera
Format znaku
5 x 8 punktów
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ wyświetlacza
STN - Super-Twisted Nematic
Kolor tekstu
Niebieskie
Tryb wyświetlania
Refleksyjne
Kolor tła
Zielone
Rozmiar znaku
10,80mm x 6,50mm (wys. x szer.)
Bazowy numer produktu
Obrys (dł. x szer. x wys.)
84,00mm x 44,00mm x 9,00mm