LPH1-02C24-5080-00
Numer produktu DigiKey
LPH1-02C24-5080-00-ND
Producent
Numer produktu producenta
LPH1-02C24-5080-00
Opis
LED MOD XHP70.2 WH LNR STR 5000K
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Moduł LED XHP70.2 Białe, chłodne Liniowa listwa oświetleniowa
Kategoria
Prąd - próby
1,05A
Producent
New Energy
Temperatura - próby
85°C
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
22,4V
Opakowanie
Taca
Lumeny/wat przy prądzie - próba
156lm/W
Status części
Aktywny
Prąd - maks.
2,4A
Typ
Moduł LED
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Kolor
Białe, chłodne
Rozmiar / wymiar
93,98mm x 32,99mm (dł. x szer.)