NNAMC2950PCEV
Numer produktu DigiKey
1816-1012-ND
Producent
Numer produktu producenta
NNAMC2950PCEV
Opis
EVAL KIT MODULE 0 DEG 295MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
NNAMC2950PC01 Neonode Touch Sensor Module Zbliżeniowe, dotykowe IR Płytki ewaluacyjne - czujniki
Kategoria
Zasięg wykrywania
295mm x 208mm
Napięcie - zasilania
4,75V - 5,25V