NNAMC2090PCEV
Numer produktu DigiKey
1816-1010-ND
Producent
Numer produktu producenta
NNAMC2090PCEV
Opis
EVAL KIT MODULE 0 DEG 209MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
NNAMC2090PC01 Neonode Touch Sensor Module Zbliżeniowe, dotykowe IR Płytki ewaluacyjne - czujniki
Kategoria
Zasięg wykrywania
209mm x 194mm
Napięcie - zasilania
4,75V - 5,25V