NNAMC1580PCEV
Numer produktu DigiKey
1816-1008-ND
Producent
Numer produktu producenta
NNAMC1580PCEV
Opis
EVAL KIT MODULE 0 DEG 158MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
NNAMC1580PC01 Neonode Touch Sensor Module Zbliżeniowe, dotykowe IR Płytki ewaluacyjne - czujniki
Kategoria
Zasięg wykrywania
158mm x 134mm
Producent
Neonode Inc.
Interfejs
I2C, USB
Seria
Napięcie - zasilania
4,75V - 5,25V