MBR2X120A045
Numer produktu DigiKey
1913-MBR2X120A045-ND
Producent
Numer produktu producenta
MBR2X120A045
Opis
DIODE MOD SCHOTT 45V 120A SOT227
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 2 niezależny 45 V 120A Montaż na podstawie montażowej SOT-227-4, miniBLOC
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
700 mV @ 120 A
Producent
Navitas Semiconductor, Inc.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 mA @ 45 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Konfiguracja diody
2 niezależny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
SOT-227-4, miniBLOC
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
45 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-227
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
120A