GD2X25MPS17N
Numer produktu DigiKey
1913-GD2X25MPS17N-ND
Producent
Numer produktu producenta
GD2X25MPS17N
Opis
DIODE MOD SIC 1700V 50A SOT-227
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 2 niezależny 1700 V 50A (=) Montaż na podstawie montażowej SOT-227-4, miniBLOC
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.8 V @ 25 A
Producent
Navitas Semiconductor, Inc.
Prędkość
Czas bez powrotu > 500mA (Io)
Seria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
0 ns
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
20 µA @ 1700 V
Status części
Ostatnio kupiono
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Konfiguracja diody
2 niezależny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Technologia
SiC (Silicon Carbide) Schottky
Obudowa / skrzynia
SOT-227-4, miniBLOC
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1700 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-227
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
50A (=)