Ilustracja dla FR12JR05 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FR12JR05
Numer produktu DigiKey
1913-FR12JR05-ND
Producent
Numer produktu producenta
FR12JR05
Opis
DIODE STANDARD REV 600V 12A DO4
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 600 V 12A Korpus, montaż na elemencie gwintowanym DO-4
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FR12JR05 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Czas regeneracji wstecznej (trr)
500 ns
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
25 µA @ 100 V
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-4
Prąd - średni wyprostowany (Io)
12A
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
800 mV @ 12 A