UWS-5/10-Q12P-C
Numer produktu DigiKey
811-UWS-5/10-Q12P-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
UWS-5/10-Q12P-C
Opis
DC DC CONVERTER 5V 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 10A 9V - 36V Wejście
Kategoria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
91%
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
1,30" x 0,90" x 0,36" (33,0mm x 22,9mm x 9,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Moc (W)
50 W