UWS-15/3-Q12P-C
Numer produktu DigiKey
811-UWS-15/3-Q12P-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
UWS-15/3-Q12P-C
Opis
DC DC CONVERTER 15V 50W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 3,3A 9V - 36V Wejście
Kategoria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Nieaktualne
Sprawność
91%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Sixteenth Brick
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
1,30" x 0,90" x 0,36" (33,0mm x 22,9mm x 9,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
Sixteenth Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,3A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Moc (W)
50 W