UWE-24/3-Q12PB-C
Numer produktu DigiKey
811-2236-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
UWE-24/3-Q12PB-C
Opis
DC DC CONVERTER 24V 72W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 3A 9V - 36V Wejście
Kategoria
Moc (W)
72 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
89,5%
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP, 1/8 brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 0,90" x 0,34" (58,4mm x 22,9mm x 8,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A