UWE-12/10-Q48NB-C
Numer produktu DigiKey
811-2616-ND
Producent
Numer produktu producenta
UWE-12/10-Q48NB-C
Opis
DC DC CONVERTER 12V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 10A 18V - 75V Wejście
Modele EDA/CAD
UWE-12/10-Q48NB-C Modele
Kategoria
Moc (W)
120 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
91,5%
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,30" x 0,90" x 0,34" (58,4mm x 22,9mm x 8,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A