UEI25-120-D48NM-C
Numer produktu DigiKey
811-2285-2-ND - Taśma i szpula (TR)
811-2285-1-ND - Taśma cięta (CT)
811-2285-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UEI25-120-D48NM-C
Opis
DC DC CONVERTER 12V 25W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 2,1A 36V - 75V Wejście
Modele EDA/CAD
UEI25-120-D48NM-C Modele
Kategoria
Moc (W)
25 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Zdalne wł./wył., OTP, OVP, UVLO
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
87,5%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-SMD
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
1,10" x 0,96" x 0,34" (27,9mm x 24,4mm x 8,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,1A