UEI15-050-Q12P-C
Numer produktu DigiKey
811-1866-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
UEI15-050-Q12P-C
Opis
DC DC CONVERTER 5V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 3A 9V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
UEI15-050-Q12P-C Modele
Kategoria
Moc (W)
15 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Taca
Funkcje
OTP, OVP, SCP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
87,3%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,10" x 0,96" x 0,32" (27,9mm x 24,4mm x 8,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A