SPM25-050-D48N-C
Numer produktu DigiKey
811-2915-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SPM25-050-D48N-C
Opis
DC DC CONVERTER 5V 25W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 5A 36V - 75V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SPM25-050-D48N-C Modele
Kategoria
Moc (W)
25 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-45°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
91%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,41" (25,4mm x 25,4mm x 10,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A