SPM15-150-Q12N-C
Numer produktu DigiKey
811-2912-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SPM15-150-Q12N-C
Opis
DC DC CONVERTER 15V 15W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 1,1A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SPM15-150-Q12N-C Modele
Kategoria
Moc (W)
15 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
84%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,41" (25,4mm x 25,4mm x 10,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,1A