PQC250-24DRT
Numer produktu DigiKey
811-3904-ND
Producent
Numer produktu producenta
PQC250-24DRT
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 90 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
95%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Rozkład obciążeń, korekcja współczynnika mocy (PFC), wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,00" x 1,38" (127,0mm x 76,2mm x 35,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, cCSAus, CE, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
10.4 A