PAH-53/8.5-D48PB-C
PAH-53/8.5-D48PB-C
Numer produktu DigiKey
811-2794-ND
Producent
Numer produktu producenta
PAH-53/8.5-D48PB-C
Opis
DC DC CONVERTER 53V 450W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 53V 8,5A 36V - 75V Wejście
Kategoria
Moc (W)
450 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
94%
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,30" x 0,50" (61,0mm x 58,4mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
8,5A