PAH-53/8.5-D48NB-C
Numer produktu DigiKey
811-2795-ND
Producent
Numer produktu producenta
PAH-53/8.5-D48NB-C
Opis
DC DC CONVERTER 53V 450W
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 53V 8,5A 36V - 75V Wejście
Kategoria
Moc (W)
450 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
94%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 9-DIP, 1/2 brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
2,40" x 2,30" x 0,50" (61,0mm x 58,4mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Prąd - wyjściowy (maks.)
8,5A