OKL2-T/20-W12N2-C
Numer produktu DigiKey
811-2961-2-ND - Taśma i szpula (TR)
811-2961-1-ND - Taśma cięta (CT)
811-2961-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
OKL2-T/20-W12N2-C
Opis
DC DC CONVERTER 0.69-5.5V 110W
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,69 - 5,5V 20A 4,5V - 14V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OKL2-T/20-W12N2-C Modele
Kategoria
Moc (W)
110 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, SCP, UVLO
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Sprawność
94%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 10-SMD
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Rozmiar / wymiar
1,30" x 0,53" x 0,34" (33,0mm x 13,5mm x 8,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
14V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A