NXE1S0303MC-R7
Numer produktu DigiKey
811-3098-2-ND - Taśma i szpula (TR)
811-3098-1-ND - Taśma cięta (CT)
811-3098-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NXE1S0303MC-R7
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NXE1S0303MC-R7 Modele
Kategoria
Moc (W)
1 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
SCP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
66%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
2,97V
Obudowa / skrzynia
Moduł 14-SMD, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
3,63V
Rozmiar / wymiar
0,50" x 0,41" x 0,18" (12,7mm x 10,4mm x 4,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
303mA