MYTNC1R84RELA2RA
Numer produktu DigiKey
811-MYTNC1R84RELA2RATR-ND - Taśma i szpula (TR)
811-MYTNC1R84RELA2RACT-ND - Taśma cięta (CT)
811-MYTNC1R84RELA2RADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MYTNC1R84RELA2RA
Opis
DC DC CONVERTER 0.7-1.8V
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,7 - 1,8V 4A 6V - 14,4V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MYTNC1R84RELA2RA Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
4A
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Sprawność
90.5%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 48-LGA
Napięcie - wejściowe (min.)
6V
Rozmiar / wymiar
0,41" x 0,35" x 0,08" (10,5mm x 9,0mm x 2,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
14,4V